Regały magazynowe skręcane

Meble magazynowe to podstawa wydajnego, funkcjonalnego systemu przechowywania. W wielu sytuacjach optymalnym wyborem będą regały skręcane – ich uniwersalna konstrukcja pozwala na bezpieczne składowanie różnych przedmiotów. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na możliwość rozbudowy regału o dodatkowe półki lub zabezpieczenia. Zapraszamy na zapoznanie się z ofertą KART-MAP – zapewniamy najwyższy standard produkcji mebli stalowych.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Skręcane regały magazynowe – rozwiązanie o wszechstronnym zastosowaniu

Prosta, ale jednocześnie bardzo funkcjonalna konstrukcja sprawia, że regały skręcane należą do najpopularniejszych mebli magazynowych. Z takimi rozwiązaniami można się spotkać w wielu różnych miejscach – od sklepów, przez biura i hale produkcyjne, aż po pomieszczenia archiwizacyjne. Ich zastosowanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do biznesu. Można na nie śmiało postawić również w domowych warunkach, gdzie będą stanowić wartościowe wyposażenie piwnicy, garażu, warsztatu czy spiżarni.

Tego typu meble magazynowe wspierają wygodne składowanie przedmiotów o różnych kształtach i wymiarach. Sporym atutem jest wysoka stabilność konstrukcji, która wynika z zastosowania mocnych materiałów i wykorzystania śrub do skręcania komponentów regału. Jednocześnie złożenie mebla lub dostosowanie jego układu do indywidualnych potrzeb nie stanowi żadnego problemu – do wykonania takich czynności wystarczą podstawowe narzędzia. Przed wyborem konkretnego produktu należy zapoznać się z kilkoma kluczowymi parametrami, takimi jak wymiary regałów, udźwig półek czy  dokładne rozplanowanie ustawienia regałów.

Meble magazynowe od KART-MAP w różnych rozmiarach

Nasz asortyment obejmuje cztery bazowe warianty regałów skręcanych: RM/3, RM/4, RM/5 i RM/6. Każdy z nich ma  2 000 mm wysokości oraz 900 mm szerokości. To wymiary, które pozwalają na łatwe, bezproblemowe ustawienie mebli magazynowych w wybranym miejscu przy jednoczesnym zachowaniu możliwości przechowania sporej liczby przedmiotów o różnych kształtach i wymiarach.  Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami dotyczą głębokości regału, która wynosi odpowiednio:

  • RM/3 – 300 mm;
  • RM/4 – 400 mm;
  • RM/5 – 500 mm;
  • RM/6 – 600 mm.

Z uwagi na większą przestrzeń do składowania regały RM/5 i RM/6 sprawdzą się szczególnie w miejscach, gdzie potrzebne są rozwiązania do bezpiecznego przechowywania stosunkowo dużej liczby przedmiotów. RM/3 i RM/4 to natomiast odpowiedni wybór m.in. do biur czy do zastosowania domowego. Udźwig półki wynosi 70 kg niezależnie od wymiarów regału.

Uniwersalne regały magazynowe z wysokogatunkowej stali

Meble magazynowe KART-MAP powstają wyłącznie z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Przywiązanie do wysokich standardów produkcji to kwestia, która wyróżnia naszą ofertę już od wielu lat – dzięki temu możemy zapewnić funkcjonalność i wytrzymałość produktów. Nogi regałów są wykonywane z blachy czarnej o grubości 2 mm, z kolei materiał półek stanowią 0,8-milimetrowe blachy profilowane. Średnica śrub to 6 mm. Całość jest zabezpieczona wykończeniem farbą proszkową epoksydowo-poliestrową w kolorze jasnoszarym (RAL 7035). Nogi regałów są perforowane co 55 mm, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne dostosowanie pozycji półek. Na zamówienie klienta konfiguracja regału może zostać rozszerzona o boczne i tylne listwy zabezpieczające, które zapewniają dodatkową ochronę przechowywanych przedmiotów. Poszczególne propozycje są precyzyjnie dopasowane do konkretnych modeli regałów, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystkie elementy będą idealnie pasować do siebie. Ograniczniki boczne pozwalają na zabezpieczenie krawędzi półek, zapewniając dodatkową ochronę m.in. przed upadkiem przedmiotów znajdujących się na regale. Podobnie jak same regały, ograniczniki są wykonywane z wytrzymałej, wysokogatunkowej stali, dzięki czemu mogą sprawnie spełniać swoją funkcję nawet przez wiele lat.

Dodatkowe półki do regałów – meble magazynowe dopasowane do potrzeb

Aby jeszcze lepiej dostosować meble magazynowe i ich konfigurację do indywidualnych wymagań, warto postawić na dodatkowe półki. Najlepszym wyborem jest zamówienie tego typu akcesoriów u tego samego producenta. Dzięki temu wszystkie komponenty będą odznaczać się precyzyjnie dopasowanymi wymiarami, a reorganizacja ustawienia regału nie będzie stanowić żadnego problemu. Półki KART-MAP wykorzystują trwałą, solidną stal i mogą być przykręcane śrubami o średnicy 6 mm. Nogi naszych regałów są posiadają perforowane otwory co 55 mm, które gwarantują dużą swobodę umiejscowienia półek. Takie rozwiązanie sprawia, że można dostosować system przechowywania do wymiarów poszczególnych przedmiotów znajdujących się na półkach. Przypominamy, że udźwig wynosi 70 kg.

KART-MAP – wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli magazynowych

Co sprawia, że warto wybrać KART-MAP? Oprócz rozbudowanej oferty warto zwrócić uwagę także na nasze wieloletnie doświadczenie. Zajmujemy się produkcją mebli metalowych już od 1987 roku. Przez ten czas zdobyliśmy bezcenną wiedzę, która pozwala nam przygotowywać rozwiązania idealnie dostosowane do potrzeb klientów. Dodatkowo od samego początku kładziemy nacisk na jakość, czego efektem są solidne, wytrzymałe meble magazynowe, które mogą służyć przez wiele lat. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi elementami naszej oferty – asortyment KART-MAP obejmuje ponad 250 rodzajów mebli metalowych o różnorodnym zastosowaniu. Na zamówienie klienta możemy ponadto zrealizować indywidualny projekt lub dostosować wybrane propozycje ze standardowej oferty, by dostarczyć rozwiązania precyzyjnie dopasowane do potrzeb.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników