Regały magazynowe zaczepowe

Regały zaczepowe to bardzo wydajny sposób na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. W ramach naszej oferty możesz liczyć na dostęp do najlepszych rozwiązań, które łączą łatwość montażu, wytrzymałość i funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym na naszej stronie.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Czym wyróżniają się regały zaczepowe?

Jedną z najważniejszych zalet regałów zaczepowych jest prostota montażu. To cecha, która wynika bezpośrednio z ich konstrukcji – są to meble bezśrubowe umożliwiające instalację bez użycia dodatkowych narzędzi. To sprawia, że dostosowanie przestrzeni magazynowej do przechowywania towarów nie stanowi żadnego problemu i zajmuje zaledwie kilka chwil. Jednocześnie w przypadku propozycji z naszej oferty można liczyć na wysoki poziom wytrzymałości z uwagi na sprawdzoną jakość stosowanych materiałów. Dzięki temu będzie to dobry wybór dla firm z różnych branż, które szukają skutecznych, prostych i funkcjonalnych rozwiązań do magazynowania ładunków.

Różne konfiguracje regałów zaczepowych w naszej ofercie

Nasz asortyment obejmuje szereg różnorodnych propozycji skierowanych od klientów indywidualnych do klientów biznesowych o różnych potrzebach. Zależnie od wymagań w kwestii składowanych towarów czy też układu pomieszczeń magazynu można postawić na regały zaczepowe z różną liczbą półek oraz o różnych wymiarach. Wymiary mebli są precyzyjnie dopasowane do innych propozycji z tej kategorii, co pozwala na łatwe i bezproblemowe przygotowanie kompletnego, funkcjonalnego systemu przechowywania. Ponadto możesz u nas kupić dodatkowe półki, ograniczniki i łączniki, które otwierają jeszcze więcej możliwości w kwestii magazynowania.

Regały zaczepowe wykonywane ze sprawdzonych materiałów

Meble dostępne w tej kategorii powstają wyłącznie z wykorzystaniem najmocniejszych, sprawdzonych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Regały zaczepowe wykorzystują m.in. nogi z blachy o grubości 1,5 mm, jak również półki z płyt MDF o grubości 6–10 mm. Co ważne, zarówno nogi, jak i wsporniki są wykonywane z ocynkowanej blachy. Dodatek cynku sprawia, że materiał jest w większym stopniu odporny na różne czynniki zewnętrzne, a także na powstawanie rdzy. To sprawia, że nasze produkty mogą dobrze sprawdzić się nawet w najbardziej wymagających systemach magazynowania, bez względu na charakterystykę przechowywanych towarów. W zależności od wymagań można wybrać półki w wariantach obciążenia 60 kg, 150 kg lub 250 kg. Na zamówienie oferujemy dodatkowo: malowanie proszkowe, półki z blachy o grubości 0,8 mm i 1 mm, możliwość zamówienia ograniczników tylnych i bocznych zapobiegających wypadnięciu np. segragatorów lub innych detali.

Przed wyborem konkretnego rozwiązania zachęcamy do dokładnego zapoznania się z rozmiarami poszczególnych elementów i konfiguracją mebla. Bez względu na wybrany model zawsze zapewniamy najwyższą jakość produkcji i zastosowanie solidnych materiałów. Specjalizujemy się w produkcji mebli stalowych już od ponad 30 lat, dzięki czemu doskonale znamy wymagania systemów magazynowania i innych profesjonalnych zastosowań. Postaw na naszą ofertę i wybierz jakość, którą możesz połączyć z wygodnym montażem – regały zaczepowe to uniwersalne rozwiązanie do różnych typów towarów.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników