Szafy metalowe na plany, mapy, rysunki

Nie pozwól, żeby ważne mapy, plany i rysunki zniszczyły się lub pogniotły! Przechowuj je w bezpiecznym miejscu, jakim jest dedykowana szafa na mapy. W naszej ofercie znajdziesz szereg modeli, które są solidne, funkcjonalne, a przy tym ułatwią przechowywanie dokumentów o niestandardowych rozmiarach. Przekonaj się, czym wyróżniają się dostępne w naszym asortymencie szafy na rysunki.

Wysokiej jakości szafy na mapy

Solidna szafa na mapy sprawi, że nareszcie w Twoim biurze lub firmie znajdziesz odpowiednie miejsce do przechowywania rysunków, planów i map o dużych formatach Zapewniamy nowoczesne szafki z wygodnymi szufladami przesuwającymi się na prowadnicach teleskopowych. Zostały wzbogacone też o dodatkowe zabezpieczenia przed wypadnięciem.

Każda nasza szafa na rysunki zachwyca doskonałą funkcjonalnością i trwałością, ponieważ została wykonana z wysokiej jakości   blachy czarnej . Jej zewnętrzna warstwa jest malowana farbą proszkową, dzięki czemu bez problemów dopasujesz kolor szafy do aranżacji wnętrza. Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z oferowanych przez nas kolorów z palety RAL.

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne szafki na mapy, a także modele z podświetleniem. To wręcz niezbędna funkcja podczas pracy przy dokumentach o przezroczystym podłożu. Teraz możesz zyskać mebel, który może ułatwiać przechowywanie, a do tego pełni funkcję stołu montażowego. Już nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo dokumentów, ponieważ wszystkie dostępne w naszym asortymencie szafy na mapy są zamykane jednym, centralnym zamkiem.

Szerokie zastosowanie szaf na mapy

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór szafek na rysunki, które są dostępne w różnych rozmiarach. Wśród proponowanych przez nas modeli znajdziesz szafy na plany w formatach:

  • A0,
  • A1,
  • B1.

Dzięki temu bez problemu zdecydujesz się na wyposażenie, które będzie dopasowane do wielkości wykorzystywanych dokumentów – bez ryzyka zagnieceń bądź zniszczeń. Z łatwością dopasujesz wybrany model do potrzeb firmy lub instytucji publicznej. Nasze szafy to niezastąpione wyposażenie dla wielu firm z różnych branż.

Szuflady na dokumenty A0, A1 lub B1 przydają się w biurach architektonicznych, geodezyjnych i projektowych, a także w muzeach, gdzie służą do przechowywania cennych dokumentów. Nie może ich również zabraknąć w instytucjach publicznych (archiwa, jednostki wojskowe), które zajmują się m.in. planowaniem przestrzennym.

Kto jeszcze powinien zdecydować się na zakup naszych wysokiej jakości szaf? Na pewno przydadzą się w firmach budowlanych i geodezyjnych, ponieważ tam pracownicy pracują z mapami, planami budowy oraz rysunkami architektonicznymi. Zalecamy także zakup naszych nowoczesnych szafek z praktycznymi szufladami firmom z branży IT.

Nasze szafki są też podstawowym wyposażeniem szkół i uczelni, ponieważ pozwalają na przechowywanie materiałów dydaktycznych.

Nowoczesne, solidne i praktyczne szafy na mapy idealnie sprawdzają się do przechowywania planów, dokumentacji technicznej, map i rysunków. Wybierz dedykowany model i zadbaj o porządek w firmie lub biurze.