Meble i stoły warsztatowe metalowe

Meble warsztatowe są podstawowym wyposażeniem każdego warsztatu, zarówno domowego, jak i profesjonalnego. Nie tylko ułatwiają wykonywanie pracy, ale także pomagają w utrzymaniu porządku i podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Jakie meble warsztatowe warto u nas zakupić?

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju meble warsztatowe. Z powodzeniem możesz wykorzystać je do wyposażenia prywatnego garażu, punktu serwisowego, warsztatu, zakładu produkcyjnego, czy nawet magazynu. Oto meble, które cieszą się największym zainteresowaniem:

  • Stoły warsztatowe – to podstawowe wyposażenie każdego warsztatu. To właśnie na stołach warsztatowych są wykonywane wszystkie prace związane z montażem, naprawą czy konserwacją różnego rodzaju części i maszyn. W naszej ofercie znajdziesz solidne, metalowe stoły warsztatowe wyposażone w solidne blaty o różnych wymiarach, dzięki czemu na pewno znajdziesz model dopasowany do dostępnego metrażu i Twoich oczekiwań. Mogą służyć też za biurka warsztatowe.
  • Szafki warsztatowe – szczególnie pomocne podczas przechowywania narzędzi, części zamiennych czy różnych preparatów. Znacząco ułatwiają utrzymanie porządku. Dopasowane do różnych potrzeb użytkowników.
  • Wózki warsztatowe – pozwalają na łatwe i szybkie przemieszczanie narzędzi bez potrzeby ich dźwigania. Dostępne są modele wieloszufladowe, które ułatwiają organizację i szybkie znalezienie potrzebnych narzędzi.
  • Inne wyposażenie do mebli warsztatowych – w naszej ofercie znajdują się również nadstawki do stołów, przegródki do szuflad itd.

Na co trzeba zwrócić uwagę, kupując meble do warsztatu?

Podczas wyboru mebli do warsztatu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość wykonania oraz trwałość. Będą one intensywnie wykorzystywane w codziennej pracy, dlatego ważne jest, aby były solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dobrym wyborem będą metalowe meble warsztatowe, np. stoły, które zostały wyposażone w  blat ze sklejki. Chcesz jeszcze bardziej podnieść jakość blatu? Możesz dodatkowo dokupić u nas nakładkę z blachy ocynkowanej na blat stołu – zalecany przy intensywniejszej eksploatacji

Bardzo dużym ułatwieniem podczas pracy będzie odpowiedni dostęp do światła. W naszym sklepie możesz zamówić dodatkowe oświetlenie do stołu warsztatowego 2- lub 3-modułowego. Dzięki temu praca stanie się efektywniejsza i bezpieczniejsza, a przy późnych godzinach mniej uciążliwa.

Nasze szafy w meblach warsztatowych wyposażone są w zamki, dzięki czemu można w nich bezpiecznie przechowywać  wszelkie akcesoria. Szuflady natomiast wyposażone są w prowadnice z blokadą pozwalającą na wysunięcie tylko jednej szuflady.

Kolejnym ważnym aspektem jest dostosowanie mebli do swoich indywidualnych potrzeb. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy i ilości narzędzi wybierz model wyposażony w odpowiednią liczbę półek, szafek, czy zawierający odpowiedniej wielkości blat. Dopasuj też rozmiar mebli do przestrzeni, jaką dysponujesz. Stwórz moduł, o jakim marzysz.