kooperacja

Usługi i kooperacja

KART-MAP Spółka Jawna jest producentem wysokiej jakości mebli metalowych. Od ponad trzydziestu pięciu lat niestrudzenie dążymy do tego, by nasza firma była użyteczna społecznie. Elastycznie dostosowujemy się do zmieniających, ciągle rosnących potrzeb Naszych Klientów.

Firma Kart-Map to nowoczesny ciągle rozwijany i nadzorowany park maszyn. Kart-Map to także ludzie, ludzie ciekawi, wzajemnie motywujący się i kreatywni.

Wszystkie usługi, procesy technologiczne i wyroby projektowane ,wytwarzane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo, funkcjonalność i ergonomię ich użytkowania. Firma posiada własny dział projektowo-prototypowy, w którym doświadczeni inżynierowie za pomocą nowoczesnych metod projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) projektują wyroby. Dzięki nowoczesnemu, całkowicie sterowanemu numerycznie parkowi maszyn, oraz stałej kontroli na każdym etapie wszystkie nasze wyroby i usługi są w pełni powtarzalne i zgodne z założeniami juz od pierwszej sztuki.

Oprócz szerokiego, ciągle rozszerzanego własnego asortymentu produkcyjnego, dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze techniczno – produkcyjnej i nowoczesnym maszynom ciągle udoskonalamy technologie wytwarzania rodzimej produkcji, skracając jej czas. Tym samym posiadamy niewykorzystane moce przerobowe, dlatego świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i obróbki plastycznej blachy oraz szeroko rozumianych profili kształtowych na zimno w zakresie wykrawania, cięcia, gięcia, zgrzewania i spawania oraz malowania proszkowego.

Zapraszamy do współpracy